Szukasz najlepszego oprogramowania do centrów paznokciowych?

Czy prowadzisz centrum paznokci i chcesz nadal rozwijać nie tylko swój talent, ale także rozwijać swoją działalność? Program zarządzania centrum paznokci Versum może ci pomóc. Zarządzanie firmą za pomocą tego oprogramowania będzie przyjemnością i pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu na zadaniach administracyjnych.

Zmniejsz liczbę zapomnianych spotkań dzięki przypomnieniom o spotkaniach

Czy Twoi klienci zapominają o spotkaniach i tracą czas i pieniądze? Nie martw się już tym, masz rozwiązanie. Versum odpowiada za pomoc w codziennych zadaniach, a także za przypominanie klientom o spotkaniach. Podczas gdy masz zajęte ręce, Versum wysyła swoim klientom automatyczne przypomnienie o spotkaniu za pomocą wiadomości SMS lub e-mail. Zmniejszy to liczbę zapomnianych spotkań nawet o 70%!

Rezerwacje online przez Facebook

Dzięki Versum masz możliwość, że Twoi klienci dokonają rezerwacji online za pośrednictwem Twojej witryny lub strony na Facebooku. Rezerwacje online za pośrednictwem Facebooka pozwalają dotrzeć do większej liczby klientów. W ten sposób Twoi klienci mogą dokonać rezerwacji w dowolnym momencie. Wchodząc na stronę rezerwacji, widzą tylko dostępne harmonogramy, a po dokonaniu rezerwacji spotkania pojawiają się automatycznie w kalendarzu.

Przyciągnij więcej klientów za pomocą kart podarunkowych

Vesum to nie tylko oprogramowanie do zarządzania wizytami w centrach paznokci, ale to zaawansowany program do zarządzania salonem paznokci. System zawiera wiele funkcji, które pozwalają promować usługi i generować nowych klientów. Najważniejszą atrakcją są karty podarunkowe. Bardzo przydatne narzędzie do generowania nowych klientów za pośrednictwem stałych klientów. Śledzenie kart podarunkowych i ich użycie jest bardzo łatwe.

Podziel się opiniami i zdjęciami swoich klientów

Kto nie lubi się pochwalić swoją pracą? Dzięki oprogramowaniu do zarządzania centrum paznokci Versum możesz sprawić, że Twoi klienci zostawią opinię o Twojej pracy. Ponadto w każdym pliku klienta masz galerię przed i po usłudze, w której możesz umieścić zdjęcia swoich nowych paznokci i podzielić się nimi z pozytywnymi opiniami na portalach społecznościowych. To świetny i łatwy sposób, aby pochwalić się profesjonalizmem i zadowolonymi klientami oraz przyciągnąć nowych klientów.

Gestión de recursos

Control de stock

Tarjetas regalo

Opiniones de los clientes

Gestión de empleados

Integración con redes sociales

Web de reservas gratis

Programa de fidelización

Marketing automatizado

Qué opinan nuestros clientes del software de gestión para centros de uñas

Najbardziej podoba nam się to, jak łatwo jest tworzyć spotkania, modyfikować je lub anulować. Funkcja kontroli zapasów pomaga nam śledzić i kontrolować wszystkie nasze produkty. To również fantastyczne, jak możemy śledzić klientów i rejestrować ich, a także robić notatki o każdej wizycie i świadczonych przez nas usługach. Zdecydowanie zaleca się posiadanie tego prostego oprogramowania.

Dagmara Naronowicz
Serenity Beauty Studio, EE.UU.

Dobrze zaprojektowane oprogramowanie do zarządzania centrum paznokci pozwoli Ci cieszyć się zaletami obecnej technologii, pracować płynnie i lepiej zarządzać codziennymi zadaniami.

Wypróbuj najlepsze oprogramowanie do centrów paznokci

Odkryj, co Versum może dla Ciebie zrobić

Probar gratis